Masáže Třebíč

Doplňkové služby

K masáži navíc - součást času masáže

 

 

Double lingam

Masáž s dvojitou masáží lingamu. Pokud zvolíte masáž dvojitého lingamu, masáž probíhá hned na začátku, což každého hned zbaví napětí a celkový proud energie je po celou dobu masáže ještě silnější. Masáž lingamu pak pokračuje až ke konci masáže.   

 

 

 

 

 

Body to Body

Masáž tělo na tělo, kdy masérka nepoužívá při masáži pouze ruce, ale i další části svého těla. Masáž je o to intenzivnější.         

 

 

 

 

 

 

Zpětná masáž masérky

Pokud toužíte krásné pocity z masáže masérce opětovat, i to je možné. Vždy je nutné si před masáží s masérkou domluvit, jak bude tato zpětná masáž probíhat. Masáž by vždy měla být provedena s respektem a úctou k osobním hranicím masérky.

 

 

 

 

 

Lesbi show

Při příjemné hudbě se můžete kochat pohledem na svádivé pohyby masérek. V sexy prádélku, pod kterým v průběhu show odhalují své křivky. Při pomyšlení nad dvěma krásnými ženskými těly, které se navzájem laskají. Tento pohled přináší neuvěřitelný erotický nádech a maximální vzrušení. Můžete dychtivě se unášet fantazií, avšak nesahat, vše v režii masérek.
Stačí se jen posadit a pozorovat nezapomenutelnou soukromou show. Užijete si neuvěřitelnou slast a splníte svůj tajný sen.

 

Fotogalerie
Kontakt
Tel: 776 211 600[Email chráněn]