Masáže Třebíč

Chtěl bych poděkovat za nezapomenutelný a těžko popsatelný zážitek. Opravdu povznášející zážitek, který ve mně stále hluboce zůstává a čerpám z něj energii.

 

Pavel

Jen těžko můžu slovy vyjádřit, co jsem prožil. Byla to první tantrická masáž v životě. Bylo to vzrušující a něžné zároveň. Masáž byla fantastická. Děkuji.

 

Ondra

S tantrickou masáží jsem ještě nedávno neměl žádnou zkušenost. Byla to úžasná relaxace a výlet úplně do jiného světa. Plné něhy, doteků a vůní.

 

Lukáš

Úžasné, skvělé, super.

 

Jirka

Zážitek z tantrické masáže byl s Vámi Hanko prostě nádherný a neopakovatelný. Vaše něžné doteky, milý a laskavý úsměv. Profesionální, uvolňující a nabíjecí zároveň. Děkuji a těším se na příští masáž.

 

Patrik

Ještě jednou mockrát děkuji za krásný zážitek. Je vidět a cítit paní Hanko, že do své práce dáváte i své srdce a duši. Ještě teď se vznáším a moc si to užívám. Moc děkuji.

 

Vašek

Děkujeme za nový zážitek a zpříjemnění naší dovolené. Můžeme jen doporučit.

 

J+M

Ještě jednou Vám paní Šarounová moc děkuji. Jste opravdu úžasná! Navíc jste velmi příjemná, milá a hezká žena. Neumím si představit tento druh masáže, kdyby tomu tak nebylo. Opravdu jste mi dokázala dobít baterky. Bylo mi a ještě je moc hezky.

 

Pavel

Dárkový poukaz
Fotogalerie
Kontakt
Tel: 776 211 600 [Email chráněn]