Masáže Třebíč

Erotická masáž (celotělová)

Erotická masáž je cestou intenzivního zážitku, při které je záměrem sexuální vzrušení, potěšení, stimulace a zpravidla také vyvrcholení. Obsahuje mnoho rozkoše a blaženosti. Celotělová masáž probudí všechny vaše smysly, rozproudí krev, zrychlí tep a naplní novou energií. Ruce zkušených a smyslných masérek vás na chvíli přenesou mimo realitu všedního dne. Při erotické masáži je podstatná i intuice. Masérka dělá vše aby klient odešel uspokojený a fyzicky uvolněný.
Masérka je po dohodě s klientem v sexy spodním prádle případně nahá. Klient se může masérky po domluvě dotýkat. Vše po předem domluvených pravidel s masérkou. 
Klient si může předem vybrat Doplňkové služby, které napíše nebo nahlásí při objednání masáže.

 

 

 

 

Lingam masáž

Jedná se o masáž lingamu (penisu). Masérka masáž provádí zpočátku pomalu a udržuje všechny pohyby rytmické. Využívá tlak na různých místech, aby se podařilo po celou dobu udržet toto erotické napětí. Sexuální energie je považována za nejsilnější tělesnou energii. Zkušená masérka použije intuici a vnímá vaše hranice, aby pomalu svýma rukama ukojila vaše sexuální potěšení. V průběhu tohoto času budete několikrát přinášeni téměř ke svému vrcholu a zpět dolů. 
V tomto čase vás čeká teplá sprcha na rozehřátí a po zbytek času se masérka věnuje masáži nejen vašim intimním partií a okolí,  ale i zadečku, vnitřní strany stehen popřípadě spodní části zad. 
Masérka je po dohodě s klientem v sexy spodním prádle případně nahá. Klient se může masérky po domluvě dotýkat.
Vše po předem domluvených pravidel s masérkou. 
Klient si může předem vybrat Doplňkové služby, které napíše nebo nahlásí při objednání masáže.

 

 

 

 

Nuru masáž

Smyslné umění masáží je praktikováno již po staletí a je známé pro své relaxační účinky s nádechem intimity. Nuru masáž pochází z Japonska, kde slovo "nuru" znamená kluzký a kde je tento typ masáže považován za prastarý erotický rituál nazývaný jako "kluzká masáž". 

 

Nic nemůže být intimnější než smyslná masáž, při které nejde jen o pouhé dotyky rukama, ale při které se používá celé tělo k masírování - masáž "tělo na tělo". Nuru masáž proto vytváří ideální podmínky pro maximální potěšení a požitek. 

 

Masáž začíná příjemnou sprchou. Následuje rozetření Nuru gelu po celém těle a samostatná masáž. kterou provádí masérka celým svým nahým tělem. 

 

Na masáž se používá exkluzivní masážní Nuru gel. Jeho vynikající kvalita, jemnost, úžasná konzistence a ultra-dlouhá účinnost je výsledkem pečlivého výběru přírorních ingrediencí (99%). Vitamín B5 a výtažek z plodů Goji pomáhají uklidnit a regenerovat pokožku a zároveň poskytují mimořádně intenzivní a smyslný požitek. Díky Nuru gelu přináší každý dotek maximální vzrušení za zvýšené citlivosti masírované oblasti. 
Nuru gel nezanechává stopy a je bez zápachu. Po masáži lze jednoduše smýt vodou.

 

 

 

 

 

Relaxačně erotická masáž

Uvolňující a relaxační masáž celého těla. Nechte se hýčkat a užívat si různé doteky, celé tělo zklidnit a nabít energií. V poslední třetině masáže je masáž intimních míst a masáž lingamu. 

 

 

 

 

Fotogalerie
Kontakt
Tel: 776 211 600[Email chráněn]